Logo

Yasal Uyarı


Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başkaca haklar ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amacı olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler.

Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri görüntü, yazı,bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. sitesindeki bağlantılar sizi ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ağının dışına götürebilir. ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet kapsamında bildirilmektedir. ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan tüm unsurlar; sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır. ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.; bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğabilecek zarardan ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. kesinlikle sorumlu değildir.

 Yazdır  e-Posta

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here
 

İletişim

 
 
 
Kalite Yonetimi

ONUK-BG'nin

Endüstriyel Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemlerinin

Uluslararası Savunma Sanayii Güvenliği İsterlerine ve

Uluslararası Kalite Standartlarına uygunluğu belgelenmiştir.