Logo

No images found.

ONUK-BG Savunma Sistemleri

Araştırma ve Geliştirme

ONUK-BG Savunma Sistemleri Araştırma ve Geliştirme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (ONUK-BG) 2007 yılında ONUK TAŞIT Sanayii Anonim Şirketi ve BG Endüstriyel Tasarım, Mühendislik, Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ortaklığı olarak kurulmuştur.

ONUK-BG’nin kuruluş felsefesi ve iştigal konusu; ileri kompozit malzemeleri (ileri teknoloji Fiber Takviyeli Polimer -FTP- Kompozit malzemeler) kullanarak savunma uygulamaları için uluslararası alanda rekabet gücü yüksek ileri teknoloji, yüksek performanslı özel mamuller geliştirmek ve üretmektir.

ONUK-BG'nin kurucu ortaklarından olan ONUK TAŞIT Sanayii Anonim Şirketi savunma maksatlı yüksek performanslı bot tasarımı ve mühendisliği konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir.

ONUK-BG'nin Endüstriyel Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemleri'nin Uluslararası Savunma Sanayii Güvenliği İsterlerine ve Uluslararası Kalite Standartlarına uygunluğu belgelenmiştir. ONUK-BG'nin Savunma Sanayii Güvenliği kriterlerine uygunluğu T.C. Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayii Milli Güvenlik Makamı tarafından onaylanarak belgelendirilmiştir. Ayrıca, Kiwa Meyer tarafından belgelenen kalite yönetim sistemi ISO 9001:2008 isterleriyle uyumlu olan ONUK-BG, faaliyetlerini Tuzla ISTANBUL’da bulunan tesislerinde sürdürmektedir.

ONUK-BG, FTP Kompozitler ve bu malzemelerin ileri teknoloji askeri ve sivil maksatlı uygulamaları konusunda kayda değer bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

No images found.

 Yazdır  e-Posta

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here
 

İletişim

 
 
 
Kalite Yonetimi

ONUK-BG'nin

Endüstriyel Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemlerinin

Uluslararası Savunma Sanayii Güvenliği İsterlerine ve

Uluslararası Kalite Standartlarına uygunluğu belgelenmiştir.